Torby papierowe z czyli drugi najpopularniejszy gadżet reklamowy. Ekskluzywne opakowanie produktowe, ekonomiczny nośnik reklamy !

 

TORBY PAPIEROWE Z NADRUKIEM

PODSTAWOWE INFORMACJE

Torba papierowa z nadrukiem to drugi najczęściej kupowany gadżet reklamowy w Polsce. W wyniku ogromnej konkurencji ze strony producentów na rynku nie ma dużej rozpiętości cenowej. Torby papierowe  to jeden z najtańszych nośników reklamy, w zależności od zamówienia cena detaliczna za torbę wynosi około od 50 – 90 groszy brutto sztuka. Torby najczęściej występują w pełnej kolorystyce oraz w wariancie „Eko”. Rozmiar podobnie kolor nie stanowi problemu, torby wykonywane są w formatach od a6 do a3 a nawet większe. Torby papierowe posiadają dwa rodzaje uchwytu – skręcany oraz płaski. Większość klientów decyduje się na uchwyt płaski ze względu na niższą cenę.

 

TORBY PAPIEROWE Z NADRUKIEM

ZALETY

– idealny materiał promocyjny

– niska cena detaliczna

–  alternatywa dla worków foliowych

– występują w wielu rozmiarach oraz kolorach

 

TORBY PAPIEROWE  Z NADRUKIEM

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Torby papierowe z nadrukiem to jeden z najtańszych gadżetów. W związku z tym warto poszukać dobrego dystrybutora we własnym regionie aby zaoszczędzić na koszcie transportu. Warto również dobrze przeszukać okoliczne pracownie sitodruku(czytaj więcej) w celu uzyskania najlepszej oferty na wykonanie nadruku. W przypadku gdy torby mogą mieć kontakt z żywnością, należy o tym fakcie poinformować drukarnie aby zastosować farby bezftalonowe.

 

torby papierowe z nadrukiem