W ostatnim czasie zauważyć możemy coraz większe zainteresowanie autorskimi projektami odzieży. Oferowane produkty w sklepach sieciowych odbiegają znacząco od tego co oczekuje klient. W związku z powyższy coraz więcej osób decyduje się na własne rozwiązanie.

 

KOSZULKI Z WŁASNYM NADRUKIEM

PODSTAWOWE INFORMACJE

Koszulki z własnym nadrukiem to jedynie przykład tego co można osiągnąć w sektorze nadruków na odzieży. Indywidualne grafika daje możliwość stworzenia czegoś unikatowego oraz wyrażenie siebie samego  np. specyficznego poczucia humoru bądź wyrażenia własnego poglądu. Istnieje kilka technologii druku na koszulkach. Nadruk bezpośredni DTG, folia flex, oraz dobrze wszystkim znany sitodruk. Wybór optymalnej metody jest zależny od wielkości nakładu oraz ilości kolorów użytych w projekcie. Wszystkim którym zależy na jakości oraz wytrzymałości nadruku z czystym sumieniem polecam sitodruk, dla tych którzy chcą się sprawdzić i wykonać jedną sztukę tylko dla siebie nadruk DTG.

 

KOSZULKI Z WŁASNYM NADRUKIEM

ZALETY

– możliwość zastosowania dowolnej grafiki

– możliwość zastosowania dowolnego rozmiaru nadruku

– wysoka odporność na pranie nawet 90 stopni

– niska cena dla nakładów 10 sztuk +

 

 

KOSZULKI Z WŁASNYM NADRUKIEM

GDZIE ZAMAWIAĆ?

W profesjonalnych nadrukach na odzieży bardzo ważne jest doświadczenie osoby drukującej. Najlepiej jest skorzystać z wyszukiwarki aby dokonać rekonesansu okolicznych firm. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na cenę przygotowalni oraz zapytać o jakość stosowanych materiałów. Warto również przejrzeć całość oferty drukarni, ponieważ często można znaleźć wiele ciekawych „dodatków” jak np. rebranding czyli wyprucie metki producenta oraz zastosowanie autorskiego rozwiązania co jest bardzo przydatne przy tworzeniu własnych Brandów odzieżowych.